09 listopada 2016

ZUMBA KALISZ
Zumba to ogromna dawka energii i dobrego humoru. To połączenie tańca z fitnessem. Łączy w sobie tańce latynoamerykańskie (między innymi:  funky, merengue, salsa, reggaeton, taniec brzucha, flamenco). Tym samym ZUMBA daje więc możliwość nauki podstawowych kroków z wielu stylów tanecznych. 


ZUMBA BASIC  skierowana do najszerszego grona odbiorców. To połączenie treningu cardio z podstawowymi krokami różnych stylów tanecznych.
ZUMBA STEP to ZUMBA prowadzona przy wykorzystaniu stopnia (stepu). Jest intensywniejszą formą niż ZUMBA BASIC. To trening cardio w połączeniu z treningiem wzmacniającym dolne partie ciała. 
ZUMBA TONING  to ZUMBA prowadzona przy wykorzystaniu specjalnych, lekkich ciężarków, które pełnią rolę marakasów. To trening cardio połączony z treningiem wzmacniającym górne partie ciała.
ZUMBA GOLD to program skierowany dla osób starszych i osób, które mają ograniczone możliwości ruchowe. Jest to mniej intensywna i mniej dynamiczna forma ZUMBY BASIC. 
AQUA ZUMBA ZUMBA prowadzona w basenie. Ze względu na opór wody, piosenki są wolniejsze niż na zwykłej ZUMBIE,
 ZUMBA KIDS & ZUMBA KIDS JR  to oferta skierowana dla dzieci od 4-12 lat. Zabawa i taniec dla najmłodszych.
STRONG BY ZUMBA to najnowszy program łączący trening interwałowy ze specjalnie przygotowaną muzyką. Stanowi bardzo intensywną formą treningu grupowego. 

  
PAMIĘTAJ! Daj sobie kilka zajęć, by przywyknąć do ich formuły i poznać podstawowe kroki i podstawowe rytmy. Nie zniechęcaj się za szybko, nie ma nic gorszego jak poddać się na starcie. 
Daj sobie minimum trzy zajęcia, by poczuć się na ZUMBIE jak ryba w wodzie :)