ZUMBA MAMY Z DZIECKIEM

ZUMBA MAMY Z DZIECKIEM
Musimy sobie zdać sprawę z tego, jak ważny jest rozwój aktywności fizycznej dziecka i zamiłowanie do zdrowego trybu życia już od wczesnego dzieciństwa. To właśnie my, rodzice, jesteśmy dla naszych pociech największym autorytetem. Od nas dzieci czerpią wzorce, według nas budują sobie przyszłe życie.
Każda szkoła, przedszkole, centrum i domy kultury, aquaparki, mają w swojej ofercie mnóstwo zajęć specjalnie dla maluchów, dzieci, młodzieży szkolnej. Wystarczy rozejrzeć się dookoło i poszukać czegoś dla swojej pociechy.
Znalazłaś się na tej stronie, bo prawdopodobnie o tym wszystkim wiesz, i szukasz czegoś, co Twoje dziecko pokocha. Co powiesz na ZUMBĘ dla Mam i Dzieci? Wspólne zajęcia, energetyczna muzyka, proste choreografie taneczne, imprezy tematyczne (bo dzieci tak uwielbiają się przebierać), inne Mamy z Dziećmi o podobnej pasji, wspólne tematy i ogrom pozytywnej energii.
Jeśli Twoje dziecko (i Ty) lubicie tańczyć, to nie pozostaje nic innego, jak tylko zapisać sobie termin kolejnych zajęć (dla Ciebie i Twojego dziecka zupełnie darmowych), i zaczać swoją przygodę z aktywnym, tanecznym trybem życia.
ZAPRASZAM!